Modulaarne juhtivusmõõtur


Juhtivuse mõõtja prototüüp koosneb mitmest moodulist. Kasutusala: uuringud, üliõpilaste koolitus, kommertstoodete väljatöötamine. Prototüüp oli väljatöötatud ja valmistatud koostöös teiste partneritega: RTD: Riia Tehnikaülikool (algoritmid), AS Metrosert (kõrgtaseme tarkvara algoritmide väljatöötamise realiseerimine, planaar andurite väljatöötamine ja valmistamine, osavõtmine testides), Tallinna Tehnikaülikool (tehniline tugi ).

Electronic Design OÜ panus - elektronseadmete, tarkvara, süsteemiintegratsiooni ja testimise väljatöötamine. Mooduli DSP püsivara koosneb kahest põhilist osast: allalaadijast ja rakendusprogrammist. Rakendusprogramm realseerib side, häälestamise ja andmekogumise funktsioone. Allaladija kasutatakse püsivara uuendamiseks läbi USB-pordi ning rakenduspogrammi silumiseks.

Arvutitarkvara samuti koosneb kahest osast: juhtimise ja andmekogumise ( SafeMetal Tester) ning andmetöötlemise programmist. SafeMetal Tester programmi funktsiooonid: side seadmetega, konfigureerimine,anmete kogumine, andmete eeltöötlemine, samuti ka testimine ja kalibreerimine.Liidesemuundurite komplekt

täiesti ühildub X-pordi (www.lantronix.com) ja Ne-pordi (www.conextop.com) kontaktidega

Projektist SafeMetal (inglise keeles)


Ethernet – X-port ja Ne-port


USB


RS232 RS485


CAN


Bluetooth